Reklam
DOLAR: 5.71 TL
EURO: 6.43 TL

İZMİR İŞ DÜNYASI DERNEĞİ FOÇA TEMSİLCİLİĞİNİN AÇILIŞINI YAPTI

4 ay önce
184 kez görüntülendi

Üç yıl önce İzmir Karşıyaka’da Başkan Feyyaz Sungur önderliğinde kurulan İZİD , Foça Temciliğini faaliyete geçirdi. KAMU-STK işbirliği ile devletin sunduğu destek ve kredilerin kullanılmasını yaygınlaştırmak, diğer STK’ ların kurumsal kapasitelerini geliştirmesine ve kapasitelerini artırmasına katkı sağlayacak işbirlikleri ve projeleri gerçekleştirmek üzere faaliyetlerine başladı. 
Feyyaz Sungur yaptığı açıklamada Foça temsilciğine başarılar diledi. Açılışa ASKON başkanı (Anadolu Aslanları Derneği) Şerafettin Gucu ve dernek üyeleri de katıldı .
İZİD Akademi Koordinasyonunda Girişimcilik Eğitimleri ile etkinliklerine başlayan İZİD, İŞKUR-KOSGEB ve Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Foça Açık Cezaevi İnfaz Kurumu Müdürlüğü işbirliği ile toplam 20 Eğitim programı gerçekleştirecek . 
Eğitimler, Karşıyaka ve Foça’da düzenlenecek. Foça Şube Temsilcisi Tülin Özkan , girişimcilik eğitimlerinin ilçe ekonomisine önemli katkılar sağlayacağına dikkat çekti. Eğitimlerini tamamlayarak e Devlet üzerinden katılım belgelerini alacak girişimci adayları Devletin bir takım teşvik ve hibelerinden faydalanmaya hak kazanacaklarını belirtti. Toplam 32 saat (5 gün) sürecek eğitimler Girişimcilik Eğitmeni Murat Taşkın tarafından verilecek. İZİD Foça temsilciliğinin açılışı, İş dünyasının önemli isimleri ve dernek kurucuları tarafından kurdele kesilerek gerçekleştirildi.

Reklam

İZMİR İŞ DÜNYASI DERNEĞİ FOÇA TEMSİLCİLİĞİNİN AÇILIŞINI YAPTI Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık